Erpegowo

Opis forum


#1 2014-02-15 15:10:31

Zeliah

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-15
Posty: 5
Punktów :   

Evil Islands

Jeden z najbardziej niedocenianych tytułów Gra mojego dzieciństwa! Chyba pierwszy RPG komputerowy z którym się zmierzyłem. Rosyjska produkcja z 2001 roku, przełomowa rzekłbym jak na ten czas. Jak grafikę się podkręci na maxa to całkiem przyjemna dla oka. W grze najciekawszy jest klimat. Zaczynamy w na mrocznej wyspie Gipath, gdzie panują struktury plemienne a technologia porównywalna jest do tej w późnym neolicie. Pod tym względem wypadamy słabo na tle chociażby orków, nie mówiąc już o lizard menach. Rzucenie się na zielonoskórego we wczesnym etapie gry, ze swoją kościaną bądź krzemienną bronią w ręku = samobójstwo. Dlatego w grze spory nacisk kładzie się na taktykę. W trybie single player można trafić na tego typu rozwiązania - jedna z pierwszych misji, zabić przywódcę stada wilków, które przetrzebia stada wieśniaków. Niby proste, co to tam wilk, zabijaliśmy już takie. ALE! Na drodze do jego legowiska stoi całe jego stado. Więc musimy spłoszyć dziki, które uciekając zachęcą do pogoni stado wilków. Stary basior zostanie nam jak na talerzu. To co? Klepiemy?! Otóż nie Marianie! Pójdziesz frontalnie to zginiesz. Taka bestia rozszarpie Cię w 5 sekund. Musisz poczołgać się wgłąb legowiska i zajść go od tyłu. Cios w plecy daje nam potężne obrażenia krytyczne. Jest to jeden z najlepszych sposobów na rozpoczęcie (co przy dobrym ciosie jest jednoznaczne           z zakończeniem) pojedynku. W bazach możemy rekrutować ekipę na misje. Minus jest taki że musimy dzielić się z załogą expem, jednak większość misji w pojedynkę jest praktycznie niemożliwych do przejścia. 


Skoro wspomniałem o single playerze to znaczy, że jest i multi! I to w tej grze jest super! Jest to jeden z pierwszych RPG'ów z opcją dla wielu graczy! Jeśli ktoś chciałby przypomnieć sobie czasy podstawówki, albo spróbować po raz pierwszy popykać w tego strategicznego RPG'a to zapraszam. Pisać na Priva, to ustawimy się na jakąś nockę online. Gra dostępna na chomikuj, torrentach, mogę tez wysłać obrazy przez dysk google.

Offline

 

#2 2014-02-16 00:06:27

Sirath

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-07
Posty: 7
Punktów :   

Re: Evil Islands

A przez torrenty czy inne chomiki to serwer z hamachi czy jak ?

Offline

 

#3 2014-02-17 15:52:03

Zeliah

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-15
Posty: 5
Punktów :   

Re: Evil Islands

Serwer zakładasz wchodząc w tryb wieloosobowy, pozostali gracze po wejściu w tryb wieloosobowy odświeżają listę serwerów i znajduję twój.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiagalaxy.pun.pl www.shinsengumi.pun.pl www.mzklan.pun.pl www.klubkob.pun.pl www.zt2.pun.pl